Neler yeni
  • Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır Başvurmak için Tıklayın.

Private Server Tanıtım ve Reklam Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bymelih35

Forum Yöneticisi
Yönetici
Forum Yöneticisi
Private Server Sahibi
Merhabalar,

Bu bölüme reklam veren herkes aşağıdaki bölüm kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Konunuz Forum Kurallarına ve Private Server Reklam Kurallığına uymadığı taktirde konunuz silinecektir. Silinen Konular ücretli ücretsiz geri gelmeyecek veya ücret iadesi bulunmamaktadır. Private Server Tanıtım ve Reklam Kurallarımızı bu yüzden detaylı bir şekilde okumanız gerekmektedir. Forumumuza Reklam veren Private Server Sahipleri Reklam Kurallarını okuyup kendileri tarafından onaylanmış sayılacaktır. Konularınızın Silinmesinden kaynaklı Forum yöneticilerine ulaşarak aktif edilmesini isteyen üye ve müşterilerimize dönüş sağlanmayacaktır.

Server Tanıtım Bölümü Kuralları (Bölümde Konusu Olanlar veya Yeni Konu Açacaklar İçin):

1. Sabit veya Global Konu Reklam Bildirgesi:Global veya Sabit Konular Bölümlerinde Konularınızın taşınması veya konu açmanız ücretlidir. Normal Konu açıp Sabit veya Global Konu yapmak isteyen müşterilerimize Private Server Sahibi Ünvanı verilmektedir. Global Konular Sadece Üst ilk 3 Sıradan Oluşmaktadır Sabit Konular ise Global Konuların hemen alt kısmında yer alan konularımızdır. Global Konu Aylık Fiyatı 300TL Sabit Konu Aylık Fiyatı ise 100TL'dir.

2. Konunuz açıldıktan bir süre sonra eğer serveriniz kapanırsa ve sitenize uzun süre erişim sağlanamazsa konunuz yönetim ekibi takibinde bildirim mesajı sizlere iletecek ve 3.Gün Sonunda konunuz silinecektir. Daha sonra serveri tekrar açarsanız süreniz geri verilmeyecektir. Bu nedenle serverinizi güncel tutmanızı öneriyoruz. Eğer zorunlu bir güncelleme veya durumdan dolayı server kısa bir süre kapalı kalacaksa önceden bize bilgi vermeniz gerekir, bilgi vermeden işlem yaparsanız sorumuluklarınız tamamen size aittir ve geri dönüşü olmamaktadır.

3. Açılan Private Server Konularının Oyunlarının Kazanç elde edilmesi veya edilmemesi Forum yöneticilerini ilgilendirmemektedir. Açılan Private serverlerinizin kazanç sağlamadığı taktirde Oyunlarınızın ismini değiştirip konularınızı düzenlemeniz mümkün değildir. Server isminizi domainizi değiştirdiğiniz taktirde tekrardan reklam vermek zorundasınız eski oyununuzun bulunduğu bölümü tekrar kullanma veya düzenleme hakkınız bulunmamaktadır. Reklamlarınızın değiştirilmesi vs gibi konular için forum yöneticilerine atılan mesajlara forum yöneticileri cevap vermeyecektir.

4. Konunuza iftira, hakaret, küfür, küçük düşürücü, rencide edici, karalayıcı, suçlayıcı, genel ahlak edep ve forum kurallarını ihlal niteliğinde yazılan mesajları bizimle iletişime geçerek sildirebilirsiniz. Lütfen olumsuz yorum & eleştiri ve iftirayı birbirine karıştırıp bizden konu temizlemesi istemeyiniz. Olumsuz eleştiri farklı birşeydir iftira farklı birşeydir. Eğer olumsuz yorum ve eleştiriye açık değilseniz ve kabul etmiyorsanız konunuzu kilitleyin, eğer konunuzu kilitlemiyorsanız gelebilecek bütün olumlu ve olumsuz eleştiri ve yorumları kabullenmelisiniz ve silinmelerini talep edemezsiniz.

5. Yaptığınız her ödeme için sadece 1 konu açabilirsiniz, birden fazla konu açamaz, açılmasını talep edemezsiniz. Ayırca konunuz açıldığı andan itibaren bu hakkınızı kullanmış olursunuz. Konu açıldıktan 1 dakika sonra bile serveriniz kapanır, server açmaktan vazgeçer veya herhangi başka bir sorun yaşarsanız yerine başka bir konu açmayı veya ücret iadesi talep edemezsiniz. Kısacası konu yayına alındıktan sonra ne kadar süre geçtiğine bakılmaksızın bu işlemin iptali, geri dönüşü veya maddi bir geri iadesi olmayacaktır.

6. Konuda tanıtımı yapılan serverin websitesinde veya clientinde virüs, tojan veya benzeri zararlı birşey var ise 1 kere uyarılacaksınız, forum içerisinde virüs vs gibi dosyalarınız paylaşmanız kesinlikle yasaktır. bu uyarıları görmezden gelirseniz konunuz mazeret kabul edilmeksizin geri dönüşü olmamak üzere silinebilir veya kaldırılabilir.

7. Global Konularımız Sadece İlk 3 Kısımda Yer Almaktadır Diğer konular sürekli üste kalmasını isteyen üyelerimiz böyle bir şey mümkün değildir. Global Konular hariç sabit konularınız ilk açıldığı taktirde Sabit Konularda ilk üst sırada olacaktır sonrasında açılan veya taşınan sabit konular üst kısma geçmektedir.

8. Server tanıtım konularınız, server isimleriniz, server site linkleriniz sadece Private Server Tanıtımları Kategorisinde Yaptığınız Oyunun Bölümünde paylaşılabilir veya özel olarak ücretli banner reklamları verebilirsiniz. Forumun diğer hiç bölümünde server ismi, server linki vb şeyler yazıp tanıtım yapamazsınız, yaparsanız konunuz silinir ve forumdan süresiz uzaklaştırılırsınız.

9.Üzerinde server adı bulunan (içinde server adı geçen) veya bir serveri tanıtan herhangi bir görseli & yazıyı imzanızda, avatarınızda, profildeki server (oyun) kısmında veya nerden yazan kısımda kullanamazsınız. Bunu yaptığınız takdirde üyeliğiniz sınırsız olarak kapatılacak ve forumdaki konunuz silinecektir.

10. Açacağınız server tanıtım konularında sadece serverinize ait panelinizin resmi website adresini ve resmi facebook sayfası linkini, logosunu ve görsellerini verebilirsiniz. Bunların dışında bir sunucu firmasının, birlikte çalıştığınız başka bir site veya forumun linkini, logosunu veya görselini paylaşmanız kesinlikle yasaktır. Örneğin satış temsilcimiz şudur (oyunutanit hariç), hosting firmamız, forum sayfamız link, guard firmamız sunucumuz şu firma, tasarımcımız şu kişi veya kurum gibi yazılar, linkler ve görseller paylaşılması kesinlikle yasaktır ve bunların paylaşılması durumunda üyeliğiniz durdurulup konunuz silinebilir ve geri iadesi olmaz.

11. Konu başlıkları sürekli değiştirilebilecek bilgiler değillerdir. O nedenle lütfen kendinize baştan sonradan değiştirme zorunluluğu olmayacak kalıcı bir başlık belirleyiniz, çünkü sonradan başlık değiştirme gibi bir imkanınız bulunmaktadır lakin özel sebepler veya etkinliklerden dolayı konu başlığınızı değiştirmek için forum yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz forum yöneticilerin kararlarına göre değiştirilebilir veya değiştirilmez bu konuda itiraz hakkınız bulunmamaktadır. Ayrıca konu başlıklarında şu sembol, karakterler ve noktalama işaretleri hariç "/, - , _ , | , !, . , ( , ) , \ , [ , ] düz ve ters slash, alt tire, orta tire, dik çizgi, nokta, virgül, ünlem, ters ve düz parantezler, köşeli terz ve düz parantezler" özel karakter ve sembol kullanımı yasaktır.

12. Güncelliğini yitiren konular veya Kapanan Serverlar Forumumuzda Yönetim Ekibimiz Tarafından silinecektir.

13. Bu kurallar Forum Sayfamızın Yönetimden Duyurular Kısmında Global başlıkta herkesin göreceği şekilde açılmıştır. Kuralları görmedim, bilmiyordum, neden uyarmadınız gibi mazeretleri kabul etmiyoruz. Her üyemizin peşinden tek tek koşup sizin hatan şudur veya hatan budur, şurda kurallar var oku demek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Bu bölüme reklam vermek isteyen herkes bu kuralları bulup okumakla ve gerekliliğini yerine getirmekle yükümlüdür. Kimsenin peşinden dolanıp ek uyarı veya bilgilendirme yapılmayacaktır.

14. Forumda Reklam Verilen Tüm Konu Gönderim Paylaşım gibi şeyler Konuyu açan kişi veya kişilere aittir bu konuda forumumuz bir mesuliyet kabul etmemektedir.

Gizlilik ilkeleri

Kisisel Bilgileriniz:
Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum yöneticileri tarafindan görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)

GOOGLE ADSENSE Gizlilik Politikası ve Şartlar
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz NAI Self-Regulatory principles for publishers (PDF) belgesinin A Eki'ne bakınız . NAI'nın örnek dili istediği zaman değiştirilebileceğini unutmayın.


Kurallarımız şimdilik 14 maddeden oluşmaktadır ilerde gereksinim duyulması durumunda bu kurallara yeni kurallar ekleme, çıkarma ve düzenleme hakkını her zaman saklı tutar. Bu bölüme reklam verenlerin ilerde olabilecek kural güncelleme veya yeni kural eklenme durumlarına karşı konuyu düzenli olarak takip etmelerini ve kuralların gerekliliklerini yerine getirmelerini öneriyoruz.

Önemli: Kuralların uygulanmasında yöneticiler her zaman için kendi insiyatiflerini kullanma hakkına sahiptirler. Yani kuralları çiğneyen birine yönetici insiyatif kullanıp uyarabilir de uyarmayabilir de, ceza verebilir de vermeyebilir de. Eğer yönetici bir konu sahibine bazı kuralları ihlal etti diye uyarı yapıp ceza vermez ise ve yine başka bir server sahibini uyarmadan ceza verirse kimse gelip neden onu uyardın beni uyarmadın şeklinde hesap sorma hakkına sahip değildir. Kimse yöneticilerin insiyatifini sorgulama hakkına sahip değildir, bunu sorgulamaya çalışan ve hesap soranların hesapları direkmen sınırsız şekilde bloke edilecektir.

Foruma üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst